DODJELA NOVČANIH STIPENDIJA NAJUSPEŠNIJIM POLAZNICIMA HIFZA

Uručene novčane stipendije najboljim učenicima Škole
June 27, 2019
U TOKU JE UPIS U ŠKOLU KUR’ANA ČASNOG
February 8, 2024

DODJELA NOVČANIH STIPENDIJA NAJUSPEŠNIJIM POLAZNICIMA HIFZA

Dana 03.05.2023. godine, u prostorijama centralnog odjeljenja Škole Kur’ana Časnog u Novom Pazaru, upriličena je dodjela novčanih stipendija za najuspješnije polaznike hifza Škole, kao i motivacione nagrade njihovim muhaffizima, posredstvom Fondacije za „Hifz Časnog Kur’ana“, iz Sarajeva putem donatorskog projekta Eš-Šefia.
Stipendije najboljim polaznicima Škole uručili su: Direktor Fondacije „Hifz Časnog Kur’ana“ dr. Džemal Muslih i direktor Škole Kur’ana Časnog, hafiz Irfan ef. Malić.
Tokom ove posjete uručeno je preko 70. stpendija i motivacionih hedija spomenutim polaznicima i njihovim muhaffizima.
Koristimo priliku da se dr. Džemalu Muslihu najiskrenije zahvalimo za sve što radi na polju afirmaciju hifza Kur’ana Časnog u Sandžaku i šire, kao i uvaženim donatorima na obezbijeđenim novčanim sredstvima.
 
Molimo Allaha dž.š. da ih sve obilato nagradi najboljom nagradom na oba svijeta. Amin!