Ekskurzija Škole Kur’ana Časnog u Prijepolju

Hafiska dova za hafiza Edina Matovića
April 29, 2017
Ekskurzija Škole Kur’ana Časnog do Bara i Ulcinja 2017
May 22, 2017

Ekskurzija Škole Kur’ana Časnog u Prijepolju

Dana 02.05.2017. godine Škola Kur’ana Časnog organizovala je jednodnevnu ekskurziju do grada Prijepolja. Ekskurzija je organizovan u saradnji za Medžlisom IZ-e u Prijepolju i turističkom organizacijom ,,Prijepolje”. Polaznici ove ekskurzije obišli su neke znamenitosti grada Prijepolja, spomenik stradalim bošnjacima u Štrpcima i izletničko mjesto ,,Vodopadi Sopotnice” Ručak u prirodi za polaznike ekskurzije obezbijedili su TOP,,Prijepolje” , a sokove i slatkiše PP ,,Es Komerc i OVAKO-Kasumović”. Škola Kur’ana Časnog se ovim putem zahvaljuje suorganizatorima ove predivne ekskurzije, upošljenicima Škole Kur’ana Časnog, pokroviteljima ručka u prirodi, kao i svim onima koji su na bilo koji način pomogli da se ova ekskurzija uspješno realizuje.