Hafiza Amela Aličković se plasirala u završni krug takmičenja u učenju Kur’ana

Škola Kur’ana Časnog odjeljenje El-Džinan
November 9, 2016
Obilazak odjeljena Škole Kur’ana Časnog u Raduhovcu i Delimedju
November 12, 2016

Hafiza Amela Aličković se plasirala u završni krug takmičenja u učenju Kur’ana

Na prvom Internacionalnom takmičenju u učenju Kur’ana za žene u Dubaiju, za takmičare do 25 godina starosti, hafiza Amela Aličković, predstavnica Škole Kur’ana Časnog, plasirala se u završni krug takmičenja. Na ovom prestižnom takmičenju učestvuje veliki broj takmičarki iz Evrope, Azije i Afrike. Tačmičenje je još u toku, a mi se nadamo da će uz Allahovu dž.š. pomoć i svoje znanje naša hafiza napraviti još zapaženiji rezultat.

Molimo Allaha dž.š. da je nagradi svakim dobrom i pomogne u daljem takmičenju. Amin.

Škola Kur’ana Časnog