Škola Kur’ana Časnog orgazira takmičenje iz učenja Kur’ana

Predavanje i vjerski program polaznika Škole Kur’ana Časnog u Prijepolju
June 16, 2016
Škola Kur’ana Časnog organizira takmičenje u učenju Kur’ana
June 16, 2016

Škola Kur’ana Časnog orgazira takmičenje iz učenja Kur’ana

Dječija grupa hifza profesorice hafize Šemse Saračević – Dacić uz prisustvo svojih roditelja, prijatelja i profesora Škole Kur’ana Časnog svečano obilježila uspjeh drugara sa grupe. Ova grupa polaznika je do sada uspješno preslušala 10 džuzeva Kur’ana Časnog pred njihovom muhaffizom.

Kao još jedan veliki uspjeh Škole Kur’ana Časnog  gospodin Destanović ističe trodnevno preslušavanje hifza jednog od njihovih učenika pred tročlanom komisijom za hifz Islamske Zajednice u Srbiji. Destanović je najavio takmičenje u učenju Kur’ana I to u 5 kategorija.

Škola Kur’ana Časnog zahvalila se Sandžak televiziji za medijsku podršku I kontinuiranu saradnju.

SANA