Škola Kur’ana organizovala druženje sa učenicima osnovne škole „Desanka Maksimović“

Edin Matović preslušao cijeli Kur’an napamet pred hfz. Abdurrahmanom Kujevićem
June 16, 2016
Izgradnja džamije u naselju Mur
June 16, 2016

Škola Kur’ana organizovala druženje sa učenicima osnovne škole „Desanka Maksimović“

Škola Kur’ana organizovala druženje za učenike osnovne škole „Desanka Maksimović“. Direktor Škole  hfz. Irfan ef. Malić istakao je da su gosti imali priliku uživati i slušati prelijepo učenje Kur’ana koje su izvodili polaznici Škole.

„Gosti su mogli vidjeti kako njihovi vršanjci i mlađi od njih razgovjetno, pravilno, čitko i lijepo uče Kur’an i Kerim, nakon čega su i sami iskazali svoje interesovanje za upisom „ istakao je hfz. Malić.

On je napomenuo i veliki uspjeh Škole  Kur’ana na svjetskom takmičenju u učenju Kur’ana u Bahreinu gdje je hfz. Faris Dautović ušao među 100 najboljih od 12 000 prijavljenih.

Škola Kur’ana najavljuje takmičenje u učenju Allahovog govora koje je najavljeno za mart mjesec, koje ima težnju da preraste u državno pa čak i balkansko takmičenje.