Škola Kur’ana Časnog slabovidoj djevojčici uručila Kur’an na Brajevom pismu

Predstavnici šest turskih fondacija zijaretili Školu Kur’ana Časnog
June 16, 2016
Škola Kur’ana Časnog organizovala klizanje za polaznike
June 16, 2016

Škola Kur’ana Časnog slabovidoj djevojčici uručila Kur’an na Brajevom pismu

Dana, 21.01.2016.godine, predstavnici Škole Kur’ana Časnog, pomoćnik direktora za nastavu, hafiz Ammar Muderizović i sekretar Škole Kur’ana Časnog prof. Džemil Destanović, uručili su slabovidoj učenici osmog razreda, Dini Tatarević Kur’an na Brajevom pismu.

Dina Tatarević, učenica OŠ “Desanka Maksimović” (Cana), zahvalila se Školi Kur’ana Časnog na ovoj prelijepoj hediji uz dovu Allahu da im podari svaki hajr.

Predstavnici Škole Kur’ana Časnog su se obratili učenicima i istakli  da je Kur’an naš vodič do uspjeha i prijatelj koji nas nikada neće iznevjeriti. Kada čovjek zaista želi da se druži sa Kur’anom ne postoji prepreka koja ga može odvojiti od njega.

Dina Tatarević je još od djetinjstva imala veliku želju da uči Kur’an i hvala Allahu dž.š., danas joj jedna od najvećih želja ispunjena. Od danas će Kur’an, uz njene drugove, prijatelje, rodbinu i roditelje, biti njen najbolji prijatelj na ovom svijetu, a i na budućem.

Škola Kur’ana Časnog se ovim putem želi zahvaliti upravi OŠ “Desanka Maksimović” na toploj dobrodošlici.

Škola Kur’ana Časnog

DSC_3318 DSC_3316-452x300 DSC_3313