Polaznici Škole Kur’ana Časnog posjetili šejha Kurejma Radžiha

Emin Hrapović osvojio prvo mjesto na Svjetskom takmičenju u Medini
December 21, 2018
Aza Osmanović preslišala hifz pred muhafizom Šemsom Dacić
December 21, 2018

Polaznici Škole Kur’ana Časnog posjetili šejha Kurejma Radžiha

Šejh, kurra hafiz, Muhammed Kurejm Radžih, jedan od najboljih i najvećih svjetskih autoriteta iz oblasti Kur’anskih nauka i kiraeta, nedavno je boravio u posjeti Bosni i Hercegovini. Tokom te posjete uvaženi šej Kurejm je odvojio slobodnog vremena da se sretne sa manjom grupom polaznika Škole Kur’ana Časnog i njihovim mauhaffizima,gdje je imao priliku da čuje njihovo učenje Kur’ana. Šejh Kurejm je pohvalio učenje naših učenika, kao i rad njihovih muhaffza, ukazavši na neke detalje na kojima trebaju dodatno poraditi da bi njihovo učenje bilo još ispravnije i kvalitenije. Ovim putem se zahavljujemo uvaženom šejhu Kurejmu Radžihu na odvojenom vremenu i korisnim savjetima, hafizu Dževadu Gološu koji je organizovao ovaj susret, kao i braći iz Sarajeva koji su obezbijedili besplatan smještaj za sve njih. Molimo Allah dž.š. da ih obilato nagradi, kao i sve one koji su na bilo koji način doprinijeli da se naši učenici muhafizi prijatno osjećaju tokom boravka u BiH. Amin.