Predstavnik Svjetske organizacije za hifz dr. Džemal Muslih posjetio Školu Kur’ana Časnog

Upriličena hafiska dova za Amelu Aličković
December 23, 2016
Polaznici odjeljenja Škole Kur’ana Časnog – Novi Pazar na klizalištu
January 2, 2017

Predstavnik Svjetske organizacije za hifz dr. Džemal Muslih posjetio Školu Kur’ana Časnog

Dr.Džemal Muslih – predstavnik Svjetske organizacije za hifz posjetio je danas Školu Kur’ana Časnog. Uvaženog musafira primio je direktor Škole Kur’ana Časnog, hafiz irfan ef.Malić. Direktor je tokom razgovora musafira upoznao sa dosadašnjim radom Škole i dogovorio različite oblike saradnje. Molimo Allaha dž.š. da našeg dragog gosta nagradi za izdvojeno vrijeme koje je odvoji da obidje našu Školu, da mu podari hair u daljem radu i da ga obraduje najljepšim mjestom u Džennetu inšaAllah. Amin.