Zajednica Sandžačke Dijaspore posjetila Školu Kur’ana Časnog

Ekskurzija Škole Kur’ana Časnog na Kopaoniku.
August 3, 2017
Delegacija za razvojne projekte iz Kuvajta posjetila Školu Kur’an Časnog
August 15, 2017

Zajednica Sandžačke Dijaspore posjetila Školu Kur’ana Časnog

Dana 03.08.2017. godine, Zajednica Sandžačke Dijaspore – ZSD, posjetila je prostorije Škole Kur’ana Časnog u Novom Pazaru. Članove ove delegacije primio je direktor Škole hfz. irfan ef. Malić, ukratko im predstavio rad Škole i upoznao ih sa osnovnim potrebama naše Škole. Nakon prijema u kancelariji uvaženog direktora, naši dragi musafiri obišli prostorije Škole Kur’ana Časnog i posredstvom Beska Fehratovića direktoru Škole uručili jedan dio novčane pomoći za projekat zamjene dotrajale stolarije u Školi Kur’ana Časnog. Uprava Škole koristi priliku da im se ovim putem zahvali na posjeti, finansijskoj podršci i pomoći. Nakon posjete našoj ustanovi delegacija ZSD je krenula obići ostale ustanove Mešihata IZ-e u Srbiji. Molimo Allaha dz.s. da ih nagradi svakim hajrom. Amin