Posjeta šejha Abdullaha el-Ubejda Školi Kur’ana Časnog

Sandžak zablistao na 24.medjunarodnom takmičenu u učenju Kur’ana u Zagrebu
October 2, 2017
Sandžak zablistao i na 39. internacionalnom takmičenju u učenju Kur’ana u Meki
October 12, 2017

Posjeta šejha Abdullaha el-Ubejda Školi Kur’ana Časnog

Danas je uvaženi šejh Abdullah el-Ubejd, službenik ministarstva prosvjete Saudijske Arabije, kurra hafiz sa jednim od najkracih seneda hifza do Poslanika (s.a w.s.), sa svojom delegacijom posjetio Školu Kur’ana Časnog. Musafire su primili direktor Škole Kur’ana Časnog hafiz irfan ef. Malić i sandžački muftija Abdurrahman ef. Kujević, predsjednik Upravnog odbora Škole Kur’ana Časnog.

Sa uvaženim šejhom se razgovaralo o različitim oblicima saradnje na polju organizovanja stručnih seminara za upošljenike Škole, kao i sticanje idžaza za hafize Škole Kur’ana Časnog pred uvaženim šejhom. Nakon razgovora sa predstavnicima Škole, šejh je obišao nastavu u Školi Kurana Časnog. Molimo Allaha dž.š. da uvaženog šejha Abdullaha el-Ubejda i njegovu delegaciju nagradi svakim dobrom i olakša im put tokom povratka njihovim kućama. Amin.