Predstavnici Mešihata IZ-e u Srbiji osvojili zapažena mjesta na takmičenju u učenju Kur’ana u Tuzli

Polaznici SUFARE uspješno položili ispit
December 1, 2016
Predstavnici Škole Kur’ana Časnog još jednom pokazali kvaliteta
December 13, 2016

Predstavnici Mešihata IZ-e u Srbiji osvojili zapažena mjesta na takmičenju u učenju Kur’ana u Tuzli

Na prvom Medjunarodnom takmičenja u hifzu Kur’ana Časnog, održanom u Tuzli, 10. i 11. decembra 2016. godine, predstavnici Mešihata Islamske zajednice u Srbiji (Škole Kur’ana Časnog) ostvarili su zapažene rezultate, osvojivši sljedeća mjesta :

– Kategorija Amme džuza, Merdija Nurković 2. mjesto;

– Kategorija hifza sure Bekare, Ajša Mekić 4. mjesto;

– Kategorija hifza cijelog Kur’ana (sa tedžvidom), hafiz Abdulmelik Hajdarević 4. mjesto;

Tokom ove posjete predstavnica BKZ-a Nurudina Agović i njen suprug dr Safet Agović, ukazali su nam toplu dobrodošlicu, poveli nas u obilazak najznamenitijih mjesta grada Tuzle, zatim nas ugostili u svojoj porodičnoj kući i darovali nam umjetničku sliku kao hediju. Škola Kur’ana Časnog im se ovim putem najiskreni zahvaljuje.

Posebnu zahvalnost iskazujemo našim dragim domaćinima, na profesionalizmu i lijepom dočeku. Ovo je još jedan veliki naših uspjeh predstavnika Škole Kur’ana Časnog i Mešihata Islamske zajednice u Srbiji. Molimo Allaha dž.š. da nas inšaAllah u narednim takmičenjima obraduju  sličnim uspjesima. Amin.

Škola Kur’ana Časnog

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11