Ramazanski iftari u Školi Kur’ana Časnog

Prva ženska ramazanska mukabela u novijoj historiji Sandžaka
May 28, 2018
Kolektivni iftar upošljenika Škole Kur’ana Časnog 2018
May 30, 2018

Ramazanski iftari u Školi Kur’ana Časnog

????????????????????????????????????

Proteklih nekoliko dan mjeseca Ramazana, polaznici Škole Kur’ana Časnog, u saradnji sa Školom Kur’ana Časnog i svojim profesorima, organizovali su  zajedničke iftare u prostorijama Škole Kur’ana Časnog, širom Sandžaka.

Ovi iftari osmišljenu  tako da pored Škole Kur’ana Časnog i naši polaznici učestvuju u organizovanju ovih iftara. Svaki polaznik bi donio od kuće hranu koju najviše voli jesti da bi je sa ostalim  podijelilo na iftaru. Na ovom iftaru djeca su bili domaćini i gosti, učeći se od malih nogu vrijednostima ramazana i zajedničkih iftara.

Molimo Allah dž.š. da im ukabuli protekle dane ramazanskog posta, da njih i njihove roditelje nagradi najvećom nagradom za trud koji su uložili da se ovi iftari uspješno realizuju. Amin.