Škola Kur’ana Časnog organizovala odbojkaški turnir za ženske polaznike svoje škole

Mešihatu IZ-e u Srbiji pripalo prvo mjesto u kategoriji hifza na prvom Balkansko takmičenja u hifzu Kur’ana Časnog
November 21, 2016
تكريم سمو الشيخة هند بنت مكتوم آل مكتوم بجائزة الشخصية القرآنية المتميزة
November 22, 2016

Škola Kur’ana Časnog organizovala odbojkaški turnir za ženske polaznike svoje škole

Dana 20.11.2016.godine Škola Kur’ana Časnog organizovala je u Prijepolju, odbojkaški turnir  za ženske polaznike svoje škole. Učeše na ovom turniru uzele su ekipe iz 13 odjeljenja širom Sandžaka. Na početku ovog turnira prisutnima se obratio i turnir otvorio, koordinator Škole Kur’ana Časnog u Prijepolju, Aref ef.Duraković.

Sudije na ovom turniru bili su predstavnici Odbojkaškog kluba „Bambi Volej’’ iz Prijepolja. Škola Kur’ana Časnog se ovim putem želi zahvaliti njihovom treneru Adisu Micanoviću, na ukazanoj pomoći tokom organizacije ovog turnira.

Profesor Almir Šantić i profesorica Fatima Šantić, kao domaćini bili su zaduženi za organizaciju ovog turnira ispred Škole Kur’ana Časnog.

Prvo mjesto na ovom turniru  osvojilo je odjeljenje Škole Kur’ana Časnog iz Prijepolja, drugo mjesto odjeljenje iz Ljeskove, a treće mjesto odjeljenje Škole Kur’ana Časnog iz Delimeđa.

Nagrade za prva tri osvojene mjesta u vidu  pehara i medalja, uručio sekretar Škole Kur’ana Časnog, prof. Džemil Destanović. Za najboljeg igrača turnira proglašena je takmičarka iz odjeljenja Škole Kur’ana Časnog iz Prijepolju, Šejla Planić, nagradu joj je uručio je profesor Almir ef. Šantić.

Škola Kur’ana Časnog se ovim putem želi zahvaliti svojim upošljenicima, kao i svima ostalima koji su na bilo koji način doprinijeli da se ovaj odbojkaški turnir uspješno organizuje.

dsc_8194 dsc_8221 dsc_8222 dsc_8224 dsc_8241 dsc_8290 dsc_8375 dsc_8553 dsc_8587 dsc_8590 dsc_8598 dsc_8603 dsc_8605 dsc_8607