Škola Kur’ana Časnog organizovala u Sjenici turnir u malom fudbalu za muške polaznike svoje Škole

Škola Kur’ana Časnog organizovala edukativno-rekreativnu ekskurziju do Crnogorskog primorja
May 14, 2018
Polaznica Škole Kur’ana Časnog osvojila 3 mjesto u hifzu tri džuza Kur’ana Plemenitog
May 14, 2018

Škola Kur’ana Časnog organizovala u Sjenici turnir u malom fudbalu za muške polaznike svoje Škole

Dana 29.04.2018.godine, Škola Kur’ana Časnog organizovala je u Sjenici, treći po redu tradicionalni turnir u malom fudbalu, za polaznike svoje Škole. Cilj Škole Kur’ana Časnog je da svake godine po jedan grad u Sandžaku u kome Škola Kur’ana Časnog ima svoja odjeljenja, bude domaćin na nekom od ovakvih turniru, na kojima tradicionalno učestvuju skoro sva odjeljenja Škole Kur’ana Časnog širom Sandžaka. Domaćini turnira u malom fudbalu bili su profesori i profesorice Škole Kur’ana Časnog iz Sjenice, na čelu sa njihovim vrijednim koordinatorom Fikret ef. Fijuljaninom. Zaista su se svi oni bratski i od sveg srca potrudili da ugoste veliki broj takmičara i njihovih pratioca, obezbijede im ukusnu hranu i kvalitetan teren za igru. Učeše na ovom turniru uzelo je 14 odjeljena od njih 20 širom Sandžaka, uzrasta od 5 do 8 razreda osnovne škole. Prvo mjesto osvojilo je odjeljenje Škole Kur’ana Časnog iz Jošanice, drugo mjesto odjeljenje iz Brodareva a treće mjesto odjeljenje Škole Kur’ana Časnog iz Mura. Fudbalski sudija na ovom turniru bio je hafiz Ammar ef.Muderizović. Pehare i medalje za prva tri mjesta ispred Škole Kur’ana Časnog uručili su: Fikret ef.Fijuljan, prof.Almir Šantić i hfz.Ammar Muderizović. Narednog vikenda Škola Kur’ana Časnog će uz Allahovu dž.š. pomoć organizovati i turnir u odbojci za ženske polaznike svoje Škole. Domaćin ovog turnira će biti odjeljenje Škole Kur’ana Časnog iz Tutina. Škola Kur’ana Časnog se ovim putem želi zahvaliti FK ,,Sloga” na ustupljenom terenu, upošljenicima Škole Kur’ana Časnog, kao i svima onima koji su na bilo koji način doprinijeli da se ovaj fudbalski turnir uspješno realizuje.