DELEGACIJA ŠKOLE KUR’ANA ČASNOG KOD AMBASADORA DRŽAVE KATAR

Uručene nagrade najboljima u takmičenju učenja Kur’ana Časnog
February 5, 2018
Direktor Škole Kur’ana Časnog hfz.irfan ef.-Malić obišao odjeljenje škole u Tutinu
April 2, 2018

DELEGACIJA ŠKOLE KUR’ANA ČASNOG KOD AMBASADORA DRŽAVE KATAR

U ponedeljak, 19.03.2018 god.,direktor škole, hafiz Irfan ef. Malić, hfz. Ammar ef.Muderizović, sekretar škole, prof.Džemil Destanović i prof.Amir ef.Džanko posjetili su njegovu ekselenciju, ambasadora države Katar, gospodina Mubaraka bin Fahda Al-Thanija.

Sastanku je prethodila uspješno uspostavljena saradnja sa ambasadom države Katar u Beogradu, kao i nekoliko realizovanih projekata uz podršku gospodina Mubaraka i države Katar.

Tokom razgovora sa ekselencijom Al-Thanijem, direktor škole je izrazio svoju zahvalnost na dosadašnjoj pomoći i podršci, predstavio nove projekte predviđene za dalju realizaciju i kao znak zahvalnost uručio mu umjetničku sliku sa motivima grada Novog Pazara.

Njegova ekselencija, ambasador Mubarak je istakao spremnost države Katar ka daljem nastavljanju uspješne saradnje, pomoći i podrške Školi Kur’ana Časnog i afirmaciji kur’anskih vrijednosti u Sandžaku.

Škola Kur’ana Časnog mu se ovim putem naiskrenije zahvaljuje na svemu i želi mnogo sreće i uspjeha u daljem radu.