Direktor Škole Kur’ana Časnog hfz.irfan ef.-Malić obišao odjeljenje škole u Tutinu

DELEGACIJA ŠKOLE KUR’ANA ČASNOG KOD AMBASADORA DRŽAVE KATAR
March 20, 2018
Održano takmičenje u učenju Kur’ana na nivou Balkanskih medresa
April 28, 2018

Direktor Škole Kur’ana Časnog hfz.irfan ef.-Malić obišao odjeljenje škole u Tutinu

Dana 29.03.2018. god.,direktor Škole Kur’ana Časnog, hafiz Irfan ef.-Malić, obišao je odjeljenje Škole Kur’ana Časnog u Tutinu i održao radni sastanak sa predavačima ovog odjeljenju. Tokom sastanka  analiziran je rad u prethodnom periodu i date su smjernice za predstojeće predramazanske aktivnosti. Predavači Škole Kur’ana Časnog iz Tutina i Delimeđa predstavili su dosadašnje rezultate u svojim grupama i predložili svoje inovacije za nastavne i vannastavne aktivnosti.

Nakom radnog sastanka direktor škole hfz. Irfan ef.-Malić obišao je  dugogodišnje koordinatora Škole Kur’ana Časnog u Tutinu, Omera ef- Djondića, a sadašnjeg v.d. direktora Doma za osobe ometene u razvoju u Tutinu i tom prilikom Omer efendiji izrazio podršku, ispred čitavog kolektiva Škole Kur’ana Časnog, zbog svih nemilih dogadja koji su mu se desili u prethodnom periodu, nakon stupanja na novu funkciju.