DELEGACIJA ŠKOLE KUR’ANA ČASNOG KOD AMBASADORA DRŽAVE KATAR

SANDŽAK DOBIO JOŠ JEDNOG HAFIZA – HARIS SARAČEVIĆ POLOŽIO HIFZ PRED KOMISIJOM MEŠIHATA
January 26, 2017
Muftija preševski Fikret Limani posjetio Školu Kur’ana Časnog
March 1, 2017

DELEGACIJA ŠKOLE KUR’ANA ČASNOG KOD AMBASADORA DRŽAVE KATAR

Delegacija Škole Kur’ana Časnog, predvodjena direktorom Škole hafizom Irfanom ef. Malićem, susrela se u četvrtak, 23.02.2017.god., sa njegovom ekselencijom, ambasadorom države Katar, gospodinom Mubarak bin Fahd Al-Thanijem.

Sastanku je prethodila posjeta predstavnika ambasade centralnom odjeljenju Škole, nakon čega je uslijedio poziv od strane ambasadora za današnji sastanak.

Njegova ekselencija, ambasador je istakao spremnost države Katar da pomogne Školi Kur’ana u afirmaciji kur’anskih vrijednosti i širenju kur’anske edukacije u Sandžaku, te da će u tom smislu ubrzo razmotriti načine saradnje u realizaciji nekih projekata Škole.
Hafiz Irfan ef. Malić je zahvalio ambasadoru na pozivu i prijemu i istakao važnost ove podrške i  saradnje.
Molimo Allaha dž.š. da nagradi ambasadora i njegove saradnike na srdačnom dočeku, i podari im i uspjeh u  daljem životu i budućem radu.