Mufija Dudić i delegacija Rijaseta IZ-e BIH u posjeti Školi Kur’ana Časnog.

Hafiska dova za Harisa i Šemsu Saračević
March 7, 2017
Potpisan protokol o saradnji između Mešihata i Fondacije “Hifz Časnog Kur’ana”
April 28, 2017

Mufija Dudić i delegacija Rijaseta IZ-e BIH u posjeti Školi Kur’ana Časnog.

Dana 23.03.2017.god.,presjednik Mešihata muftija dr. Mevlud ef.Dudić i predstavnici Rijaseta Islamske zajednice u BIH, posjetili su žensko odjeljenje Medrese, a zatim i Školu Kur’ana Časnog. Uvažene goste primio je direktor Škole hafiz Irfan ef. Malić. U srdačnom razgovoru direktor je musafire upoznao sa načinom rada, dosadašnjim rezultatima i budućim planovima Škole Kur’ana Časnog. Nakon razgovora sa direktrom Škole naši dragi musafiri obišli su nastavu u Školi Kur’ana Časnog, izrazili svoje zadovoljstvo sa onim što su vidjeli i čuli od polaznika Škole i preporučili nastavak dosadašnjeg razvojnog kursa Škole Kur’ana Časnog.
Molimo Allah dž.š. da obilato nagradi naše musafire i da im podari najljepše mjesto u Džennetu i podari uspjeh u daljem radu. Amin.