Polaznica Škole Kur’ana Časnog osvojila 3 mjesto u hifzu tri džuza Kur’ana Plemenitog

Škola Kur’ana Časnog organizovala u Sjenici turnir u malom fudbalu za muške polaznike svoje Škole
May 14, 2018
Prva ženska ramazanska mukabela u novijoj historiji Sandžaka
May 28, 2018

Polaznica Škole Kur’ana Časnog osvojila 3 mjesto u hifzu tri džuza Kur’ana Plemenitog

U centru Kralj Fahd u Sarajevu 13. maja održano je drugo po redu takmičenje hifza tri džuza iz Kur’ana Plemenitog. Organizator takmičenja bili su Uprava za vjerske poslove Rijaseta IZ i Kulturni centar Kralj Fahd.

U cjelodnevnom takmičenju učestvovalo je 17 takmičara, pred komisijom u sastavu: Hafz. Mensur Malikić,hfz. Dževad Šošić i hfz. Ammar Ebu Humejd.

Pobjednik ovogodišnjeg takmičenja je Muhamed Čirak, drugo mjesto pripalo je Sumeji Sjerotanović, a treće mjesto osvojila je polaznica Škola Kur’ana Časnog i predstavnica Mešihata IZ-e u Srbiji Hanana Tomić.