Reisu-l-ulema Kavazović i muftija Dudić posjetili Školu Kur’ana Časnog

Hafiza Šemsa Dacić položila hifz pred komisijom Mešihata
March 7, 2017
Hafiska dova za Harisa i Šemsu Saračević
March 7, 2017

Reisu-l-ulema Kavazović i muftija Dudić posjetili Školu Kur’ana Časnog

Dana 06.03.2017.god., reisu-l-ulema Husein ef. Kavazović, presjednik Mešihata muftija dr. Mevlud ef.Dudić, predstavnik svjetske organizacije za hifz dr. Džemal Muslih i prateća delegacija, posjetili su Školu Kur’ana Časnog. Uvažene goste primio je direktor Škole hafiz Irfan ef. Malić. U srdačnom razgovoru direktor je musafire upoznao sa načinom rada, dosadašnjim rezultatima i budućim planovima  Škole Kur’ana Časnog. Nakon razgovora sa direktrom Škole naši dragi musafiri obišli su nastavu u Školi Kur’ana Časnog, izrazili svoje zadovoljstvo sa onim što su vidjeli i čuli od polaznika Škole i preporučili nastavak dosadašnjeg razvojnog kursa Škole Kur’ana Časnog. Molimo Allah dž.š. da obilato nagradi naše musafire i da im podari najljepše mjesto u Džennetu i podari uspjeh na dunjaluku. Amin.