Škola Kur’ana Časnog dobila novo kombi vozilo

Škola Kur’ana Časnog organizirala zajednički iftar
June 16, 2016
Odjeljenje Škole Kur’ana u Petnjici organiziralo iftar
June 16, 2016

Škola Kur’ana Časnog dobila novo kombi vozilo

1Hvala Allahu dž.š. ovih dana je Škola Kur’ana Časnog dobila novo kombi vozilo kao hediju od jednog našeg dobrotvora i vakifa iz Novog Pazara.
Ovo vozilo nam je bilo jako potrebno zbog velikog broja polaznika u Školi Kur’ana Časnog i zbog sve većeg interesovanja ljudi za Školu Kur’ana. On je u nadi da ova njegova sadaka bude što iskrenija i kod Allaha primljena želio da ostane anoniman.
Molimo Allaha dž.š. da obilato nagradi našeg vakifa, kao i sve prethodne vakife naše Škole, da im podari svaki hajr na dunjaluku, da im Kur’an bude šefadžija na Sudnjem danu, i da na onom svijetu borave u najljepšem mjestu – Džennetu. Amin !!!
Škola Kur’ana Časnog