Direktor Škole primio predstavnika Islamskog vijeća u Alžiru

Svječana prigoda polaznika Amme i Tebarek džuza
December 27, 2017
Svječana prigoda polaznika Amme džuza
December 27, 2017

Direktor Škole primio predstavnika Islamskog vijeća u Alžiru

Dana 20.12.2017. godine, direktor Škole Kur’ana Časnog, hafiz Irfan ef.Malić primio je Nurudina Belhuta predstavnika Vrhovnog Islamskog vijeća u Alžiru i direktora Fakulteta za islamske studije u Parizu u pratnji sa predstavniicima Mešihata, dr. Enverom Giciće i dr. Admirom Muratovićem.

Direktor je tokom razgovora uvaženog gosta upoznao sa dosadašnjim radom Škole i planovima za dalju budućnost.

Nakon srdačnog razgovora musafiri su obišli nastavu u Školi Kur’ana Časnog i izrazili svoje zadovoljsto na osnovu svega onog što su vidjeli i čuli od naših polaznika tokom ove posjete. Molimo Allaha dž.š. da naše drage goste nagradi za izdvojeno vrijeme koje su odvojili da obidju našu Školu, da im podari hair u daljem radu i da ih obraduje najljepšim mjestom u Džennetu inšaAllah. Amin.