Svječana prigoda polaznika Amme džuza

Direktor Škole primio predstavnika Islamskog vijeća u Alžiru
December 27, 2017
Poznati kurra hafiz iz Medine dr. Jusuf Ed-Davud el Misrijj posjetio Školu Kur’ana Časnog i održao prigodno predavanje
January 16, 2018

Svječana prigoda polaznika Amme džuza

Dana 23.12.2017.god., u prostorijama Škole Kur’ana Časnog održana je svječana prigoda polaznika Amme džuza, prof. Zehre Husović.

Na ovoj svječanosti djeca su imala priliku pokazati svojim roditeljima šta su naučili u proteklom periodu u Školi Kur’ana Časnog učeći različite odlomke iz Kur’ana Časnog i citirajući hadise Poslanika s.a.w.s. o vrijednosti učenja Kur’ana.

Nakon završetka programa profesorica Zehra Husović im je uručila hedije, koje je za ovu priliku ona lično obezbijedila. Molimo Allaha dž.š. da je obilato nagradi, njene polaznike, kao i njihove roditelje, kojim se na ovaj način zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i lijepoj saradnji. Amin.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????