Ekskurzija polaznika Škole Kur’ana Časnog na Kopaoniku

Hfz. Irfan Malić: Širimo mir i dobročinstvo u Evropi
June 16, 2016
Za dan Bosne i Sandžaka iz Pariza poslata poruka mira
June 16, 2016

Ekskurzija polaznika Škole Kur’ana Časnog na Kopaoniku

Dana 10.11.2015.god., na padinama prelijepog Kopaonika, Škola Kur’ana Časnog je organizovala jednodnevnu ekskurziju za veću grupu svojih polaznika.

Predvođeni direktorom Škole, hafiz Irfan-ef. Malićem, u jutarnjim časovima, njih 300, krenulo je put Kopaonika, u pratnji 40 vrijednih pratioca Škole, koji su se starali o njihovoj bezbjednosti i zdravlju. Polaznici ove ekskurzije su bila djeca školskog uzrasta, iz odjeljenja širom Sandžaka i to: Novog Pazara, Jošanice, Tutina, Ribarića, Delimeđa, Ljeskove, Raduhovaca, Sjenice, Raždaginje, Vrhsjenica i Duge Poljane. Hvala Uzvišenom Allahu ekskurzija je protekla u prelijepom ambijentu, druženju, učenju Kur’ana, ilahija i raznim drugim zanimljivostima koje su nam upriličili naši domaćini na Kopaoniku.

Djeca su iskusila adrenalinsku vožnju bobom na šinama, a žičarom su se uspjeli do Pančićevog vrha. Koristimo priliku da im se zahvalimo na ljubaznom dočeku i profesionalizmu koji su pokazali u radu sa našom djecom.

Na kraju molimo Uzvišenog Allah dž.š. da nam omoguči još ovakvih lijepih druženja. Amin

.1 8 7 6 5 4 3 2