Ramazanski ftari polaznika Škole Kur’ana Časnog

Ekskurzija Škole Kur’ana Časnog do Bara i Ulcinja 2017
May 22, 2017
Kolektivni iftar upošljenika Škole Kur’ana Časnog
June 29, 2017

Ramazanski ftari polaznika Škole Kur’ana Časnog

Tokom ovog mjeseca ramazana polaznici Škole Kur’ana Časnog u saradnji sa Školom Kur’ana Časnog, organizovali su niz zajednički iftara u prostorijama  Škole. Iftari  osmišljeni su tako da pored Škole Kur’ana Časnog i djeca učestvuju u organizovanju ovih iftara. Svako dijete je donosilo od kuće hranu koju najviše voli jesti, da bi je sa svojim drugarima podijelilo tokom iftara.

Na ovim iftarima djeca su bili domaćini i gosti, učeći se od malih nogu vrijednostima ramazana i zajedničkih iftara. Molimo Allah dž.š. da im ukabuli  dane  ramazanskog posta, da njih i njihove roditelje nagradi najvećom nagradom za trud koji su uložili da se ovi iftari uspješno realizuju. Amin.